Operator wiertnicy/sondy /Wiertacz /Pomocnik
  • Wyszków
Wyszków, Wyszków, Mazowieckie, Polska
firmas
27. 7. 2024

Polska firma REMEA zajmująca się badaniami środowiskowymi, geologicznymi i geotechnicznymi zatrudni pracowników na stanowisko:
Operator wiertnicy/sondy /Wiertacz / Asystent operatora praca na terenie Polski, delegacji
Baza przyjazdowa - wyjazdowa – Brwinów.
Wynagrodzenie miesięczne: 5000-8000 zł na rękę za miesiąc (plus diety + premia + praca w terenie).
Zadania:
- obsługa wiertnicy geologicznej,
- wiercenie w rurach osłonowych,
- obsługa sondy statycznej do CPTu,
- wiercenie rdzeniowane,
- dbanie o powierzony sprzęt,
- wykonywanie prostych serwisów i przeglądów,
- pomoc przy obsłudze wiertnicy/sondy.
Wymagania:
- mile widziane doświadczenia przy obsłudze wiertnic, sond,
- aktualne prawo jazdy kat. B, C,
- odpowiedzialność i uczciwość.
Wypłaty:
- ostatniego dnia każdego miesiąca na konto.
Czas pracy:
- od poniedziałku do piątku od 7 do 17,
- posiłek regeneracyjny.
Mieszkanie i odzież:
- zapewnia, opłaca i zabezpiecza pracodawca.
Zatrudnienie:
- Polska umowa o pracę.
Benefity:
- ubezpieczenie na życie UNUM finansowane przez firmę,
- opieka medyczna Allianz po okresie próbnym finansowana przez firmę,
- karta Multisport współfinansowana przez firmę,
- świadczenie świąteczne i urlopowe z funduszu socjalnego pracodawcy,
- zwrot za bilety komunikacji miejskiej i podmiejskiej,
- zwrot za okulary korekcyjne,
- program lojalnościowy dla długoletnich pracowników.
UWAGA ! Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane praca w terenie i zdecydowane !
Biuro czynne do 16, po 16 nikt nie odbiera – prosimy o sms i oddzwonimy.
Prosimy o kontakt na 502-267-530
Sms / WhatsApp „wiertacz” – oddzwonimy.
CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia na @: @
Nr wpisu do KRAZ 13 471

  • Praca Wyszków
  • Operator Wyszków
  • Operator maszyn Wyszków
  • Wyszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544