Operator wiertnicy - praca w delegacji - Polska
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Łódź
Pracodawca
Dodano
28.08.2024
Numer referencyjny
8961_7196

Polska firma, lider rozwiązań geotechnicznych z ponad 20 letnim doświadczeniem zatrudni pracowników na stanowisko:

Operator wiertnic do iniekcji w technologii jet grouting

Miejsce pracy: cała Polska (w delegacji diety oraz zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę). Dojazd autami prywatnymi - wypłacamy kilometrówkę.

Stawka: 8.000-13.000 netto/msc plus premie, dodatki, dopłaty, diety (wszystkie dodatki szczegółowo opisane poniżej). Specjalista może zarobić więcej.

Zadania:

  • Obsługa wiertnic do iniekcji w technologii jet grouting - nowoczesny sprzęt typu Klemm, Medusa, wiertnice Keller KB.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe oraz wymagane uprawnienia na wiertnice,
  • Dyspozycyjność oraz zaangażowanie,
  • Otwartość do pracy w delegacji,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Gwarantujemy:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia - umowa o prace, umowa zlecenie, B2B,
  • Praca po całej Polsce, termin rozpoczęcia do uzgodnienia, docelowo na czas nieokreślony,
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku (200-220 h/msc) - weekendy wolne,
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (nocleg w 2 os. pokojach w hotelach ze śniadaniem),
  • Płatne wynagrodzenie zasadnicze plus premie/dodatki - tygodniowe premie uznaniowe, ryczałt za nadgodziny, premie roczne oraz kwartalne, premie BHP, dodatek błotowy, dodatek zjazdowy, zwrot kosztów dojazdu, płatne postojowe,
  • ZFŚS - dofinansowanie wypoczynku, wczasy pod gruszą, pomoc dla dzieci (dofinansowanie opłat za podręczniki, dodatki rekreacyjne typu dofinansowanie karnetów na basen itp.), paczki świąteczne/bony, pożyczki preferencyjne dla pracowników, zapomogi (firma posiada własną fundację),
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover, Alians) oraz ubezpieczenie na życie PZU,
  • NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków),
  • Karta Multisport,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów - firma posiada własny ośrodek operatorski.

Zatrudniamy obcokrajowców -  osoby z Ukrainy, Turcji mile widziane - nie wymagamy kart stałego pobytu, kwestia dokumentów do uzgodnienia.

Kandydaci mogą liczyć na pełną wyzwań i urozmaiconą pracę z ciekawymi perspektywami rozwoju w przyszłościowej i innowacyjnej firmie.

Czy lubisz pracę w zespole i jesteś entuzjastycznie nastawiony do tego zadania? Jeśli tak, zadzwoń - 537 504 404 (Karolina). Nie odbieram? Napisz sms "wiertnica" - na pewno oddzwonię.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Operator Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567