Operator wibroprasy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Libet S.A.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wibroprasy

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Doświadczenie min. 1 rok na stanowisku op. Wibroprasy, praca na maszynie OMAG będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)

Mile widziane

  • Wykształcenie zawodowe
  • Uprawnienia UDT na wózki jezdniowe

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Libet
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników jakościowych i wydajnościowych.
  • Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Wewnętrzny program poleceń pracowniczych
  • Świadczenia socjalne Z ZFŚS - „wczasy pod gruszą”
  • Ubezpieczenie grupowe

Libet S.A.

Firma Libet S.A. jest polskim producentem kostki brukowej i szerokiej gamy produktów betonowych, które są kluczowym elementem aranżacji przestrzennej. Mamy 5 Zakładów Produkcyjnych i pracujemy w 20 - 40 osobowych zespołach. Średni staż pracy naszych pracowników wynosi 10 lat, a średnia wieku to 45. Obsługujemy węzły betoniarskie, pracujemy na wibroprasach, a końcowym etapem produkcji jest linia pakująca. Jeżeli zależy Ci na stałej pracy i chcesz razem z nami brać udział w tworzeniu produktów wysokiej jakości, to ta praca jest dla Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678