Operator węzła betoniarskiego (m/k)
  • Czosnów, k., Łomianki, Warszawa
mazowieckie, Czosnów, k., Łomianki, Warszawa, mazowieckie, Polska
Budimex SA
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Czosnów

  • Posiadasz uprawnienia na zespoły maszyn do produkcji mieszanek betonowych?
  • Masz już doświadczenie w pracy na węźle betoniarskim?
  • Posiadasz uprawnienia na ładowarki? (mile widziane)

Szukamy właśnie Ciebie!

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Obsługa węzła betoniarskiego;
  • Przygotowanie mieszanek związanych i niezwiązanych zgodnie z dokumentacją;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przygotowaniem, wydawaniem mieszanek.

Co zyskasz pracując w BUDIMEX?

  • Umowę o pracę
  • Darmowy obiad
  • Szkolenia i kursy
  • Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji
  • Wyposażenie BHP
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kartę multisport plus
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce;
  • Najnowocześniejsze narzędzia i maszyny do wykonywania pracy;
  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika do 2000 zł (w zależności od stanowiska)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584