Operator węzła betoniarskiego
  • Charsznica
Charsznica, Charsznica, małopolskie, Polska
GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13. 10. 2024

Grupa Chyżbet to działająca od ponad 30 lat, nowoczesna i dynamiczna firma, o ugruntowanej pozycji na rynku, jeden z wiodących producentów kostki brukowej, poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator węzła betoniarskiego

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi węzła betoniarskiego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność oraz rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
  • Dokładność i dbałość o powierzony sprzęt
  • Dyspozycyjność

Zadania

  • Przygotowanie mieszanki betonowej zgodnie z dokumentacją
  • Czuwanie nad prawidłową pracą maszyn
  • Prowadzenie bieżącej konserwacji
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przygotowaniem, wydawaniem i transportem mieszanki betonowej
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę pn – pt
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Telefon kontaktowy: 602 294 294. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

  • Praca Charsznica
  • Operator Charsznica
  • Operator maszyn Charsznica
  • Charsznica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588