Operator w przemyśle chemicznym
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

operator-w-przemysle-chemicznym

Obowiązki

  • nadzorowanie procesów technologicznych i operacji występujących przy produkcji,

  • rozładunek, magazynowanie, przesyłanie produktów,

  • współpraca z Mistrzem,

  • pobieranie próbek i dostarczanie ich do laboratorium.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,

  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym / czterobrygadowym,

  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę bezpośrednio z Pracodawcą),

  • Wdrożenie w procesy technologiczne przez doświadczonego pracownika,

  • Stałe godziny pracy – zgodnie z ustalonym, rocznym harmonogramem (7:00 – 15:00, 15:00 – 23:00, 23:00 – 7:00),

  • Szkolenia stanowiskowe i uprawnienia m. in. suwnice, żurawie, wózki widłowe (płatne w 100% przez Pracodawcę),

  • Dofinansowanie do kart Multisport oraz do wczasów i świąt (ZFŚS),

  • Ubezpieczenie grupowe w PZU na preferencyjnych warunkach,

  • Zapomogi dla pracowników w trudnych sytuacjach losowych (ZFŚS),

  • Własne boisko i siłownia na terenie firmy.

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Operator Brzeg Dolny
  • Operator maszyn Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055