Operator w DP World w Waalwijk
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
OTTO Work Force
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

W asortymencie magazynu znajdziesz głównie komputery i drobną elektronikę, a do Twoich obowiązków będzie należeć:

• Skanowanie, etykietowanie i pakowanie produktów

• Sortowanie i układanie pudeł na paletach

• Rozładunek i załadunek kontenerów

• Przenoszenie kartonów do 23 kg

• Liczenie produktów

• Kontrola jakości

WYMAGANIA:

• Podstawowa znajomość języka angielskiego - poziom A2

• Aktywne prawo jazdy (kategoria B) będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

• Atrakcyjna stawka godzinowa: 13,68 EUR brutto + 1.38% ATV + 8.33% Dodatek wakacyjny = 15.01 EUR

• 32-40 godzin pracy tygodniowo z możliwością zarobkowania w nadgodzinach!

• Zorganizowane zakwaterowanie i transport do/z miejsca pracy

• Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej

• Minimalne formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• 24/7 helpdesk telefoniczny

• Możliwość rozwoju w strukturach OTTO lub przejście na bezpośredni kontrakt z DP World

• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów

  • Praca opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536