Operator / Ustawiacz maszyn
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla Firmy, z którą współpracujemy poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator / Ustawiacz maszyn

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Usuwanie drobnych usterek maszyn
  • Ustawianie maszyn zgodnie z wymaganiami
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Motywacja do nauki i chęć rozwoju zawodowego
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę zawierana bezpośrednio z Pracodawcą
  • 3-zmianowy system pracy (od poniedziałku do piątku z możliwością nadgodzin w weekendy)
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (np. wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne)
  • Karta Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwości szkoleń zawodowych oraz pracę w międzynarodowym środowisku

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator maszyn budowlanych Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator wózków widłowych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567