Operator maszyn CNC
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Manpower
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Operator / ustawiacz frezarek CNC
Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie, w przyjaznej atmosferze
• pracę w ciekawym i innowacyjnym obszarze, w intensywnie rozwijającej się branży
• atrakcyjne warunki wynagradzania
• dodatki płacowe, w tym: premie, dodatek dojazdowy, dodatek do pracy w systemie 4-brygadowym
• benefity pozapłacowe, w tym: dofinansowanie do posiłków, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS
• komfortowe zaplecze socjalne
Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze maszyn CNC do obróbki skrawaniem metali
• wykształcenie techniczne
• umiejętność samodzielnego dobierania parametrów obróbki, ustawienia narzędzi oraz diagnozowania i usuwania ewentualnych problemów technicznych
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i obsługa urządzeń pomiarowych
• podstawowa znajomość obsługi sterowania MAZATROL oraz doświadczenie we frezowaniu w więcej niż trzech osiach
• mile widziane dodatkowe szkolenia z zakresu obsługi maszyn CNC
• gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym 12-godzinnym w rozkładzie: 3 dni pracy – 3 dni wolne
Główne zadania:
• obsługa i programowanie pięcioosiowych frezarek CNC
• samodzielne ustawienie maszyny CNC
• uruchomienie procesu produkcji oraz zapewnienie wysokiej jakości detali zgodnych z rysunkiem technicznym
• współpraca z zespołem technologów i specjalistów kontroli jakości w celu osiągnięcia wymaganej jakości i tolerancji
• monitorowanie procesu obróbki oraz dokonywanie ewentualnych korekt
• dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
Oferta dotyczy pracy stałej.
Zapraszam do kontaktu
Izabela Hińcza
Tel. 602-351-913

  • Praca Wałbrzych
  • Operator maszyn Wałbrzych
  • Operator maszyn budowlanych Wałbrzych
  • Operator Wałbrzych
  • Operator koparki Wałbrzych
  • Operator wózków widłowych Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246