Operator-ustawiacz CNC
  • Złotoryja
operator-ustawiacz CNC
Złotoryja, Złotoryja, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024

Cenisz sobie uznanie i możliwość rozwoju? Czas na zmianę pracy na lepszą! Oferujemy miejsce pracy w którym doceniamy ludzi i otwieramy prostą drogę do awansu.

Oczekujemy

  • doświadczenie w pracy z CNC
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość programowania maszyn CNC

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie od 6000 do 7000 złmiesięcznie
  • plan rozwoju i awansu na lidera, kierownika lub brygadzistę
  • pracę w firmie dbającej o Twoje potrzeby
  • bogaty pakiet socjalny: abonament medyczny, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą, pomoc prawna i psychologiczna, zapomogi, dofinansowanie do mieszkań, ubezpieczenie grupowe

Zadania

  • obsługa maszyny CNC
  • przeglądy i konserwacja maszyny
  • monitorowanie produkcji i kontrola jakości wyrobów

  • Praca Złotoryja
  • Operator Złotoryja
  • Operator maszyn Złotoryja
  • Złotoryja - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584