Operator urządzeń w Zakładzie Wlewków
  • Kęty
Kęty, Kęty, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Grupa Kęty S.A.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywaniem piły i tokarki do pracy
  • przygotowywaniem wlewków do cięcia i skórowania
  • sterowaniem urządzeniami podczas obróbki
  • oznakowaniem oraz pakowaniem obrobionych wlewków
  • wypełnianiem dokumentacji związanej z procesem

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki jezdniowe, suwnice (w przypadku braku uprawnień możliwość ich zdobycia w trakcie zatrudnienia)
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • sumienność, spostrzegawczość

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna i wakacyjna)
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy

  • Praca Kęty
  • Operator Kęty
  • Operator maszyn Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392