OPERATOR URZĄDZEŃ UZDATNIANIA WODY - ZPW MOKRY DWÓR
  • Siechnice
Siechnice, Siechnice, Dolnośląskie, Polska
MPWiK S.A.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

PRACA W RUCHU CIĄGŁYM - NA TRZY ZMIANY:
7 dni w tygodniu – według grafiku, 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00.
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
prowadzenie i kontrola procesów technologicznych,
obsługa i konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych,
prace konserwacyjne związane z utrzymaniem obiektów: prace remontowe, porządkowe.
NASZE WYMAGANIA
wykształcenia minimum zawodowego mechanicznego lub elektrycznego,
prawa jazdy kat. B,
uczciwości, rzetelności, samodzielności, umiejętności pracy w zespole,
gotowość do pracy zmianowej.
Mile widziane uprawnienia energetyczne grupa E1 i E2.
TO OFERUJEMY
już pierwszego dnia poczujesz się w naszej firmie jak u siebie, ponieważ będziesz pracować z osobami, które mają podobne zainteresowania zawodowe,
stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia pracy,
pracę w systemie trzyzmianowym 8 godzinnym (7 dni w tygodniu, 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00), możliwość rozwoju poprzez szkolenia i zdobywania nowych uprawnień,
prywatna opieka medyczna,
pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in. dopłaty do wypoczynku, możliwość korzystania z karty Multisport, sekcje sportowe oraz imprezy integracyjne, pracowniczy program emerytalny,
dofinansowanie do posiłków.

  • Praca Siechnice
  • Operator Siechnice
  • Operator maszyn Siechnice
  • Siechnice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080