Operator Urządzeń Technologicznych - praca na II zmiany
  • Małomice
Małomice, Małomice, Lubuskie, Polska
EWL S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Szuka stabilnego zatrudnienia i pracy bez zmian nocnych?
Interesują Cię procesy technologiczne?
Sprawdź warunki oferty na stanowisku:
OPERATOR URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH
Zadania:
- Przygotowywanie materiałów;
- Realizacja procesu technologicznego – pokrywanie powierzchni stalowych;
- Obróbka powierzchni;
- Taśmowanie i ważenie gotowego wyrobu.
Oferta:
- Umowa o pracę- bezpośrednio u Pracodawcy;
- Praca na II zmiany, od poniedziałku do piątku;
- Wynagrodzenie 4500-5000 zł brutto plus premia 30% od wynagrodzenia;
Wymagania:
- Doświadczenie w obróbce powierzchni stali;
- Gotowość do pracy na dwie zmiany.
Zapraszamy do aplikowania!
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

  • Praca Małomice
  • Operator Małomice
  • Operator maszyn Małomice
  • Małomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567