Operator urządzeń sterylizacyjnych - praca od zaraz
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Polska
PowerJobs Sp. z o.o.
17. 8. 2024

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń sterylizacyjnych;
  • prowadzenie procesu sterylizacji oraz dokumentacji procesu;
  • prace magazynowe - przewożenie towaru na paletach pomiędzy urządzeniami.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa maszyn, obsługa urządzeń, praca na produkcji);
  • umiejętność obsługi komputera;
  • wykształcenie min. zawodowe;
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym - praca na 2 zmiany po 12 godzin (grafik: 2 dni robocze / 2 dni wolne, godziny pracy 6-18 i 18-6) ;
  • dojazd do pracy we własnym zakresie - lokalizacja Częstochowa ul. Ekonomiczna.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie z dodatkami 5700 zł brutto/mies.
  • wszystkie nadgodziny płatne 100% ;
  • brak warunków szkodliwych dla zdrowia.

  • Praca Częstochowa
  • Technik urządzeń sanitarnych Częstochowa
  • Operator Częstochowa
  • Operator maszyn Częstochowa
  • Operator koparki Częstochowa
  • Operator maszyn budowlanych Częstochowa
  • Operator wózków widłowych Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544