OPERATOR URZĄDZEŃ SKRAWAJĄCYCH
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Stanisława Wyspiańskiego 3, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie
"NEWAG" SPÓŁKA AKCYJNA
6. 8. 2024
od 4 400 do 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
- obsługa tokarki/ frezarki konwencjonalnej lub numerycznej,
- ustawianie maszyny, dobór narzędzi oraz parametrów skrawania (na podstawie rysunków i dokumentacji technologicznej),
- prawidłowa realizacja procesu obróbki,
- wykonywanie pomiarów kontrolnych obrobionych detali,
- dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.

Inne wymagania
1. Umiejętność obsługi frezarki konwencjonalnej.
2. Mile widziana umiejętność obsługi frezarki CNC.
3. Umiejętność dobierania narzędzi i parametrów skrawania.
3. Mile widziana umiejętność czytania programów do pracy na maszynach CNC.
4. Umiejętność czytania rysunku technicznego.
5. Zaangażowanie.
6. Dyspozycyjność.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, mechaniczne

  • Praca Nowy Sącz
  • Technik urządzeń sanitarnych Nowy Sącz
  • Operator Nowy Sącz
  • Operator maszyn Nowy Sącz
  • Operator koparki Nowy Sącz
  • Operator maszyn budowlanych Nowy Sącz
  • Operator wózków widłowych Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544