Operator Urządzeń Produkcyjnych / Monter
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, dolnośląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
17. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prace montażowe
  • łączenie i przykręcanie elementów
  • naciąganie tapicerki na stelaż
  • kontrola jakości foteli samochodowych
  • obsługa maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania

  • zdolności manualne
  • komunikatywna znajomość języka polskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy produkcyjnej będzie atutem
  • dobra kondycja fizyczna

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę zmianową
  • atrakcyjny system premiowy - premia wynikowa, premia frekwencyjna, kwartalna i roczna
  • bonusy świąteczne i wakacyjne
  • bonus do 400zł brutto za polecenie znajomego do pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia
  • opieka koordynatora na każdym etapie zatrudnienia

  • Praca Polkowice
  • Monter Polkowice
  • Operator Polkowice
  • Operator maszyn Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776