Operator urządzeń produkcyjnych
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, łódzkie, Polska
Praca.pl
24. 9. 2024

Twoje zadania

  • Nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn produkcyjnych oraz urządzeń pomocniczych.
  • Montaż i regulacja form oraz osprzętu.
  • Reagowanie na problemy jakościowe oraz zapewnienie ciągłości produkcji.
  • Wykonywanie czynności administracyjnych związanych z produkcją.
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy zgodnie z przepisami BHP.

Wymagania:

  • Zdolności manualne i techniczne.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność i zaangażowanie.
  • Gotowość do pracy zmianowej (dzienna, wieczorowa, nocna).
  • Mile widziana znajomość obsługi maszyn wtryskowych.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia.
  • Szeroki pakiet szkoleń branżowych i benefitów (opieka medyczna, wsparcie w aktywności sportowej, premie roczne).
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji o płaskiej strukturze, promującej współpracę zespołową.
  • Indywidualny program wprowadzający do firmy (onboarding).

  • Praca Radomsko
  • Operator radomski
  • Operator Radomsko
  • Operator maszyn Radomsko
  • Operator maszyn radomski
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836