OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW
  • Krotoszyn
Krotoszyn, Słoneczna 35, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 9. 2024
od 28,1 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)

WYMAGANIA: wykształcenie: minimum średnie lub zawodowe o kierunku elektrycznym, sanitarnym, automatyka, podstawowa znajomość układów automatyki i mechaniki, dokładność, rzetelność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, sumienność i zaangażowanie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
Pracodawca oczekuje: doświadczenie na podobnym stanowisku, posiadanie uprawnień elektrycznych kat. E w zakresie eksploatacji lub zobowiązanie do wykonania uprawnień, prawo jazdy kategorii B, dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office), stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, niekaralność
Mile widziane: prawo jazdy kategorii C, uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki lub chęć ich uzyskania.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Obsługiwanie urządzeń, instalacji i obiektów służących do doprowadzania
i oczyszczania ścieków zgodnie z wymaganiami eksploatacyjnymi i zaleceniami przełożonego,
- Obserwowanie pracy urządzeń, instalacji i obiektów, odczytywanie wskazania przyrządów kontrolno-pomiarowych prowadzenie zapisów w raporcie pracy oczyszczalni ścieków,
- Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu zaobserwowanych nieprawidłowości mające wpływ na technologię pracy oczyszczalni oraz nieprawidłowości w pracy obsługiwanych urządzeń,
- Usuwanie drobnych usterek i uszkodzeń obsługiwanych urządzeń, instalacji
i obiektów,
- Utrzymywanie obiektów, urządzeń, instalacji oraz miejsc pracy w stałej czystości,
- Prowadzenie oszczędnej gospodarki energetycznej - eliminowanie zbędnej pracy urządzeń, zbędnego oświetlenia,
dalszy ciąg zakresu obowiązków oraz treść całego ogłoszenia o naborze na stronie: pgkimkrotoszyn.pl

Inne wymagania
podstawowa znajomość układów automatyki i mechaniki, rzetelność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
pracodawca oczekuje: doświadczenie na podobnym stanowisku, posiadanie uprawnień elektrycznych kat. E w zakresie eksploatacji lub zobowiązanie do wykonania uprawnień, prawo jazdy kategorii B, dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office), stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, niekaralność
mile widziane: uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki lub chęć ich uzyskania

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
średnie zawodowe 4-letnieśrednie branżowe

  • Praca Krotoszyn
  • Operator Krotoszyn
  • Operator maszyn Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584