Operator Urządzeń Montażowych
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
TrenkwalderPartner
30. 7. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operator/ka urządzeń montażowych
Miejsce pracy: Mielec
Twoje zadania na stanowisku to:
*praca na produkcji przy realizacji zamówień,
*montaż elementów z tworzyw zgodnie z wytycznymi,
*przestrzeganie zaleceń, procedur działania- wykonywanie prac manualnych,
*kontrola wizualna wytworzonych elementów
Nasze oczekiwania to:
*zdolności manualne,
*dokładność i przykładanie uwagi do szczegółów,
*bardzo dobra organizacja pracy,
*dobry wzrok,zręczność,
*precyzyjność i spostrzegawczość
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
*praca na tygodniu, weekendy wolne,
*stałą stawkę miesięczną-dodatkowo premia absencyjna oraz premia za efektywność,
*praca w zgranym oraz doświadczonym zespole,
*możliwość rozwoju zawodowego,
*możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.
Bliższe informację pod numerem telefonu 665-284-003
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert.388.

  • Praca Mielec
  • Operator Mielec
  • Operator maszyn Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544