Operator urządzeń kruszących i mielących
  • Żarów
Żarów, Żarów, Polska
POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA "ŻARÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Praca na wydziałach produkcyjnych związanych z produkcją materiałów ogniotrwałych.
  • Transport palet z wyrobami oraz surowcami.
  • Rejestracja poszczególnych etapów procesu produkcyjnego w systemie.
  • Dbałość o transportowane i układanie towary.
  • Obsługa maszyn w ruchu
  • Przygotowywanie mas do dalszej obróbki.

Wymagania stanowiska

  • Ważnych uprawnień UDT do kierowania wózkiem widłowym.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Dokładności w wykonywaniu zadań.
  • Przestrzegania ustalonych standardów jakościowych i ilościowych.
  • Brak przeciwskazań do wysiłku fizycznego

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie stałe plus premia.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Opieka medyczna.
  • Program sportowy Multisport.
  • Szkolenia i kursy za koszt pracodawcy.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne.
  • Bony świąteczne 2x w roku.
  • Wycieczki krajowe i zagraniczne.

  • Praca Żarów
  • Operator Żarów
  • Operator maszyn Żarów
  • Żarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836