Operator Urządzeń Ceramicznych - Pracownik Produkcji
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, świętokrzyskie, Polska
Cerrad Sp. z o.o.
14. 7. 2024

CERRAD Producent płytek klinkierowych i gresowych poszukuje osób na stanowisko: Operator urządzeń ceramicznych

Obowiązki

  • obsługa urządzeń ceramicznych
  • nadzorowanie pracy maszyn, kontrola procesu
  • sortowanie płytek zgodnie z przyjętymi normami

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • obsługa komputera
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (czterobrygadowym)

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

  • Praca Starachowice
  • Pracownik produkcji Starachowice
  • Operator Starachowice
  • Operator maszyn Starachowice
  • Pracownik biurowy Starachowice
  • Pracownik fizyczny Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941