Operator TNC
  • Białystok
operator TNC
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Promotech Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
• znajomość zagadnień związanych z obróbka skrawaniem
• doświadczenie na podobny stanowisku min. 1 rok
• dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki,
• umiejętności programowania będą dodatkowym atutem.
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• doświadczenie w produkcji krótkich serii
• 3 zmiany
• dyspozycyjność
Wymagania
• wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym
• znajomość obsługi tokarek numerycznych
• umiejętność odczytywania rysunku technicznego,
• sprawne posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi
• praca zmianowa
• atutem będzie znajomość sterowania Mazatrol
Oferujemy
• stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
• bezpieczne środowisko pracy
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
• prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
• dofinansowanie do karty sportowych
• motywacyjny system wynagrodzeń
• dofinansowanie studiów
• bogaty pakiet ZFŚS
• atrakcyjne pożyczki mieszkaniowe
• zakładowa biblioteka
• firmowy parking
• miesięczny dodatek za niepalenie
PROMOTECH Sp. z o.o. w Białymstoku informuje, iż „Wewnętrzne procedury dokonywania zgłoszeń naruszenia prawa i podejmowania działań następczych” w PROMOTECH Sp. z o.o. w Białymstoku, zostały umieszczone https://www.promotech.eu/pl/wp-content/uploads/2024/09/Procedura-zgloszen-wewnetrznych-2024-z-zalacznikiem.pdf

  • Praca Białystok
  • Operator Białystok
  • Operator koparki Białystok
  • Operator maszyn Białystok
  • Operator wózków widłowych Białystok
  • Operator maszyn budowlanych Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087