Operator tlenowni
  • Warszawa
operator tlenowni
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Szukasz doświadczeń z zakresu inżynierii gazowej lub pracujesz już w tym zakresie? Widzisz siebie na odpowiedzialnym stanowisku?

Jeżeli chcesz poznać lub rozwinąć się jako operator procesów tlenowych to masz teraz idealną okazję!

Lokalizacja: Warszawa, Bielany

Oczekujemy

  • preferowane wykształcenie techniczne
  • wiedzę z zakresu zagadnień technicznych, mechanicznych
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (7000 - 9000zł brutto + premie)
  • pracę w przyjaznym zespole

Zadania

  • planowanie przeglądów oraz napraw urządzeń i instalacji technicznych w zakładzie
  • uzgadnianie zakresu prac z podwykonawcami, nadzór nad pracą firm zewnętrznych, wystawienie pokoleń na pracę firmom zewnętrznym
  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych i napraw
  • raportowanie działań w systemie SAP
  • obsługa systemu załadunku cystern
  • uzupełnianie i tworzenie dokumentacji

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055