Operator technik produkcji -> Jankowice k. Poznania
  • Jankowice
, Jankowice, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Masz doświadczenie w technicznej obsłudze produkcji? Usuwane awarii maszyn produkcyjnych nie jest Tobie obce? I aktualne poszukujesz nowych ścieżek rozwoju?

Świetnie się składa!

Obecnie poszukujemy zmotywowanego i gotowego do działania operatora technika.

Zapoznaj się z ofertą i aplikuj! Oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

Miejsce pracy: Jankowice k. Poznania

Oczekujemy

  • wykształcenie techniczne, preferowane mechaniczne
  • doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych
  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole, sumienność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem (umowa o pracę na pełen etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • pakiet premiowy
  • szeroki zakres benefitów pozapłacowych

Zadania

  • obsługa ibieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • kontrola parametrów produkcyjnych oraz jakości produkowanego wyrobu
  • diagnostyka, regulacje i usuwanie usterek maszyn, prace modernizacyjne
  • przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w zakresie działań prewencyjnych i remontowych oraz bieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 770
20 536