Operator techniczny produkcji
  • Żagań
Żagań, Żagań, lubuskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży automotive, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Operator techniczny produkcji.

Zadania:

  • Przeglądy, konserwacja, i naprawa maszyn;
  • Sprawdzanie gotowości maszyn i urządzeń do pracy;
  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (np. operator maszyn);
  • Dobra organizacja pracy oraz zdolność skutecznego rozwiązywania problemów;
  • Gotowość do odbycia rocznego szkolenia w innej lokalizacji (Kostrzyn nad Odrą).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym klientem;
  • Szkolenia i awans na stanowisko Technika utrzymania ruchu;
  • Transport pracowniczy i zakwaterowanie w miejscu szkolenia;
  • Pakiet benefitów pracowniczych;
  • Praca na jedną zmianę (pon-pt).

  • Praca Żagań
  • Operator Żagań
  • Pracownik produkcji Żagań
  • Operator maszyn Żagań
  • Żagań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190