Operator techniczny - Monter
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko Operator techniczny - Monter.

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych, przezbrajanie, usuwanie awarii, nastawianie maszyny,
  • montaż poszczególnych elementów zgodnie ze specyfikacją,
  • prace manualne: pakowanie, praca przy linii.

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej,
  • doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych lub montażu podzespołów.

Mile widziane:

  • wykształcenie zawodowe techniczne np. mechanika samochodowa, elektryka, stolarstwo,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
  • umowę o pracę tymczasową lub umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • system premiowy plus pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Praca Poznań
  • Redaktor techniczny Poznań
  • Monter Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584