Operator systemu SAP
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu SAP w zakresie wprowadzania i weryfikacji danych
  • Monitorowanie prawidłowej pracy systemu oraz identyfikowanie i rozwiązywanie ewentualnych problemów
  • Prowadzenie analizy danych i generowanie raportów
  • Koordynacja współpracy z firmą wdrożeniową
  • Udzielanie wsparcia użytkownikom systemu oraz szkolenie pracowników
  • Praca stacjonarna w Biskupicach Podgórnych (ok. 10 km od Wrocławia) pn-pt 7-15 lub 8-16

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze pracy z systemami SAP - minimum rok (warunek konieczny)
  • Znajomość procesów zachodzących w firmie produkcyjnej lub magazynowej
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
  • Dokładność, precyzja i zdolność do pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość systemów klasy MES
  • Znajomość obsługi baz danych i umiejętność tworzenia zapytań SQL

To oferujemy

  • umowa o pracę (pełen etat)
  • kursy i szkolenia
  • premia frekwencyjna
  • pakiet Luxmed / Multisport
  • dofinansowanie świąteczne i wakacyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie (m.in. BMW, Ford, Jeep, Peugeot, Renault, Volvo). Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą posiadającą w Polsce dwa oddziały (Wrocław oraz Biskupice Podgórne). Aktualnie poszukujemy kandydatów do nowo powstającego zespołu.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. z siedzibą w: Współpracy 1a, 55-040 Biskupice Podgórne (pow. wrocławski) (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: dst_poland@dsmotech.pl.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 956
15 055