Operator syropiarni i linii produkcyjnej - Ostromecko - pracuj 3 dni w tygodniu!
  • Ostromecko
kujawsko-pomorskie, Ostromecko, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Masz doświadczenie w pracy na produkcji?

Szukasz stałej, stabilnej pracy?

Poszukujemy doświadczonego operatora maszyn produkcyjnych w Ostromecku!

Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj!

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji, bardzo mile widziane: syropiarnie i zakłady spożywcze
  • książeczki sanepid (lub chęci wyrobienia)
  • gotowości do pracy zmianowej
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP (do 1 kV) i do obsługi kotłów (500kV)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę 3/4 dni w tygodniu (6:00-18:00 i 18:00-6:00) - piątki zawsze są wolne! ;)
  • pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych do pracy
  • podstawę wynagrodzenia + dodatek frekwencyjny + comiesięczne premie
  • rodzinną atmosferę w miejscu pracy
  • lokalizacja zakładu: Ostromecko, Dąbrowa Chełmińska

Zadania

  • obsługa maszyn produkujących napoje (syropiarnia)
  • przygotowanie surowców zgodnie z recepturami
  • dbałość o zapewnienie ciągłości produkcji
  • utrzymywanie porządku na stanowisku

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Operator kujawsko-pomorskie
  • Operator maszyn kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246