Operator suwnicy z poziomu ’0’
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Piecexport - Piecbud Sp. z o.o.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
• Praca na hali produkcyjnej prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa;
• Obsługa suwnicy sterowanej radiowo według zaleceń przełożonego;
• Odpowiedzialność za stan powierzonych urządzeń i eksploatację zgodną z przeznaczeniem;
Wymagania:
• Uprawnienia UDT do obsługi suwnic sterowanych z poziomu 0 ;
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.
Oferujemy:
• Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę na okres próbny;
• Atrakcyjne wynagrodzenie (stała stawka plus premia dla zaangażowanych pracowników)
• Dla najbardziej efektywnych i sumiennych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064