Operator stołu (guzikowy) / podajnika / rozkładarki
  • Kobylarnia
kujawsko-pomorskie, Kobylarnia, kujawsko-pomorskie, Polska
KOBYLARNIA S.A.
25. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • praca przy robotach bitumicznych związanych z remontami i budową dróg,
  • dbałość o jakość wykonywanych robót,
  • wykonywanie prac maszyną we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu na placu budowy,
  • współpraca z zespołem bitumicznym przy budowie dróg,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Nasze wymagania:

  • umiejętność obsługi stołu rozkładarki do mas bitumicznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy robotach bitumicznych,
  • sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o jasne warunki współpracy w firmie mocno ugruntowanej na rynku pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Operator kujawsko-pomorskie
  • Operator maszyn kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584