Operator stołu (guzikowy) / podajnika / rozkładarki
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
KOBYLARNIA S.A.
7. 10. 2024

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów i ponad 1000 pracownikówMIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju .

Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

MIRBUD S.A. – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;

KOBYLARNIA S.A. – inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;

JHM DEVELOPMENT S.A. – działalność deweloperska;

MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. – wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44 w Warszawie, park magazynowo-logistyczny w Ostródzie.

Opis stanowiska:

  • praca przy robotach bitumicznych związanych z remontami i budową dróg,
  • dbałość o jakość wykonywanych robót,
  • wykonywanie prac maszyną we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu na placu budowy,
  • współpraca z zespołem bitumicznym przy budowie dróg,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Nasze wymagania:

  • umiejętność obsługi stołu rozkładarki do mas bitumicznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy robotach bitumicznych,
  • sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o jasne warunki współpracy w firmie mocno ugruntowanej na rynku pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

  • Praca Bydgoszcz
  • Operator Bydgoszcz
  • Operator koparki Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Operator wózków widłowych Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713