Operator/Starszy Operator Linii Pakujących
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Job Impulse Polska Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
15.10.2024
Numer referencyjny
16802_13640

Codzienne obowiązki:

  • Kontrola procesu produkcji (usuwanie ewentualnych usterek)

  • Obsługą maszyn pakujących (ustawianie, przezbrajanie, zmiana formatek)

  • Raportowaniem w formie elektronicznej i papierowej

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomości przepisów BHP Aktualne badania sanepid lub chęć ich wyrobienia

  • Umiejętność obsługi komputera na potrzeby tworzenia raportów produkcyjnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (płatny urlop i zwolnienie lekarskie)

  • Wynagrodzenie OD 6400zł brutto ( w zależności od doświadczenia)

  • Dodatek 20% za godziny nocne

  • Dodatek miesięczny w kwocie 300zł

  • Praca w systemie 3 zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

  • Prywatna opieka medyczna Luxmed

  • Prywatne ubezpieczenie na życie Karta Multisport

  • Realna możliwość rozwoju w strukturach firmy

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Prowadzimy rekrutację dla światowego lidera z branży farmaceutycznej. Obecnie zatrudnimy osoby na stanowisko: Operator/Starszy Operator Linii Pakujących

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894