Operator spycharki- praca przy budowie dróg
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, małopolskie, Polska
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja bieżących zadań na budowie - związanych z pracą sprzętu
  • Wykorzystywanie systemów 3D GPS- zamontowanych na sprzęcie
  • Wykorzystywanie maszyn zgodnie z jej przeznaczeniem
  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację maszyny
  • Obsługa maszyn i narzędzi budowlanych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia do obsługi spycharki klasy 1
  • Wiedza w zakresie pracy na systemach 3D GPS, System Trimble Earthworks 3D lub inny odpowiednik
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę
  • Zapewniamy zakwaterowanie
  • Opieka medyczna Lux-Med
  • Dofinansowanie do wczasów, zapomogi, paczki świąteczne dla dzieci
  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Praca Oświęcim
  • Operator Oświęcim
  • Operator maszyn Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536