Operator Sprzętu (walec/ rozściełacz do asfaltu) (m/k)
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Budimex SA
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: cala Polska

ZADANIA:

  • Wykonywanie prac wyżej wymienionym sprzętem samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu;
  • Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach;
  • Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania.
  • Przestrzeganie zasad BHP na budowie;
  • Dbałość o powierzone materiały i sprzęt.

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku operatora walca lub rozkładarki do asfaltu;
  • Doświadczenie w pracy przy realizacji kontraktów drogowych;
  • Uprawnienia operatora maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Busy dla brygad;
  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach;
  • Ciepły posiłek;
  • Zakwaterowanie;
  • Kartę sportową;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Nowe ubranie ochronne.

  • Praca Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648