Operator Sprzętu Budowlanego (roboty bitumiczne)
  • podkarpackie
podkarpackie, podkarpackie, Polska
Trakcja S.A.
8. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn budowlanych (układarka, walec, ładowarka)
  • Kontrolowanie stanu technicznego obsługiwanego urządzenia
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt
  • Przygotowywanie maszyny do pracy
  • Dbanie o stan techniczny obsługiwanej maszyny, rozliczanie i kontrola paliwa
  • Dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Bieżące wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi walca, układarki masy bitumicznej, ładowarki (min. jedno)
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość procesów budowlanych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność
  • Odpowiedzialność podczas powierzonych zadań oraz podzielność uwagi
  • Sumienność oraz dokładność

Mile widziane:

  • Doświadczenie na kontraktach z realizowanym zakresem robót bitumicznych

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii)
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny
  • Zniżka na bilety kolejowe w wysokości 90%
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecenie pracowników (w wysokości 500-5000 zł brutto)

  • Praca podkarpackie
  • Operator podkarpackie
  • Operator maszyn podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721