Operator Sprzętu Budowlanego (roboty bitumiczne)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Trakcja S.A.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn budowlanych (układarka, walec, ładowarka).
  • Kontrolowanie stanu technicznego obsługiwanego urządzenia.
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt.
  • Przygotowywanie maszyny do pracy.
  • Dbanie o stan techniczny obsługiwanej maszyny, rozliczanie i kontrola paliwa.
  • Dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy.
  • Bieżące wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi walca, układarki masy bitumicznej, ładowarki (min. jedno).
  • Gotowość do pracy w delegacji (częste zmiany lokalizacji).
  • Wykształcenie min. średnie techniczne.
  • Znajomość procesów budowlanych.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność.
  • Odpowiedzialność podczas powierzonych zadań oraz podzielność uwagi.
  • Sumienność oraz dokładność.

Mile widziane

  • Całe brygady robotników drogowych/bitumicznych - Operatorzy oraz robotnicy.
  • Robotnicy drogowi z doświadczeniem przy pracach bitumicznych.
  • Doświadczenie na kontraktach z realizowanym zakresem robót bitumicznych.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem.
  • Transport do miejsca pracy.
  • Zniżka na przejazdy kolejowe w wysokości 90%.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500 - 5000 zł brutto).

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584