Operator Sprzętu Budowlanego (koparka / walec / spycharka / ładowarka / równiarka) (m/k)
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, śląskie, Polska
Budimex SA
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

W roli operatora sprzętu budowlanego będziesz odpowiedzialny za:

  • Samodzielne obsługiwanie maszyn budowlanych
  • Przygotowanie sprzętu do pracy w różnych warunkach terenowych
  • Wykonywanie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcjami użytkowania

Idealny kandydat:

Szukamy osoby, która:

  • Ma doświadczenie w realizacji kontraktów drogowych
  • Posiada uprawnienia do obsługi walca, koparki, spycharki, równiarki lub ładowarki
  • Zna i przestrzega zasad BHP na budowie
  • Będzie dbała o powierzony sprzęt i materiały

Jeśli spełniasz te kryteria, nie zwlekaj – aplikuj już dziś!

Co oferujemy?

Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Darmowy obiad, który umili Ci dzień pracy
  • Możliwość rozwoju poprzez różnorodne szkolenia i kursy
  • Bezpłatne zakwaterowanie podczas delegacji
  • Kompleksowe wyposażenie w odzież i sprzęt BHP
  • Grupowe ubezpieczenie na życie, które zadba o Twoje bezpieczeństwo
  • Prywatną opiekę medyczną w sieci Medicover, dostępną w całej Polsce

  • Praca Bieruń
  • Operator Bieruń
  • Operator maszyn Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388