Operator sprzętu budowlanego
  • podkarpackie
podkarpackie, podkarpackie, Polska
PGNiG Technologie S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

PGNIG Technologie S.A. w Krośnie

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: budowy na terenie całego kraju

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • Kontrola stanu technicznego i bieżąca konserwacja sprzętu (smarowanie, mycie, czyszczenie, proste naprawy, montaż itp.)
  • Demontaż sprzętu, przygotowanie do transportu sprzętu używanego na budowie, przygotowanie sprzętu do rozpoczęcia prac

Wymagania:

  • Praca w oddelegowaniu na zadania realizowane przez Spółkę - budowy na terenie całego kraju
  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • Doświadczenie w zawodzie operatora
  • Prawo jazdy kat. B,C, mile widziane prawo jazdy kat E.
  • Uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych (dźwig na podwoziu samochodowym)
  • Uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki kl. III (wszystkie typy)
  • Uprawnienia do obsługi koparek jednonaczyniowych klasa I
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność, dbałość o sprzęt
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji (możliwe kursy szkoleniowe)
  • Mile widziane:

    • kierowanie / operowanie sprzętem specjalistycznym
    • uprawnienia do konserwacji urządzeń transportu bliskiego
    • uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych typ gąsienicowy boczny (dźwig boczny)

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie z Grupy Kapitałowej ORLEN S.A.
  • Pewnego pracodawcę z długoletnimi tradycjami
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych

  • Praca podkarpackie
  • Operator podkarpackie
  • Operator maszyn podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567