Operator Sprzętu – Pracownik ds. Porządkowych
  • Rymań
Rymań, Rymań, West Pomeranian Voivodeship, Polska
PreZero Jantra Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Rymań (pow. kołobrzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sprzętu - ładowarki, wózki jezdniowe podnośnikowe z wysięgnikiem, kompaktor, spycharka;
  • Zagospodarowywanie odpadów w poszczególnych miejscach przetwarzania, magazynowania i składowania;
  • Załadunek i rozładunek odpadów;
  • Codzienna i okresowa konserwacja maszyn zgodnie z DTR maszyny i regulacjami prawnymi;
  • Dopilnowywanie terminów przeglądów serwisowych, zgłaszanie potrzeb i nieprawidłowości działania do przełożonych;
  • Gospodarka materiałami eksploatacyjnymi (paliwo, oleje, płyny) oraz częściami zamiennymi;
  • Prace transportowe po terenie Zakładu;
  • Kierowanie ruchem pojazdów i pieszych na terenie zakładu;
  • Utrzymanie czystości i porządku w obsługiwanych maszynach oraz na terenie Zakładu;
  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe;
  • Uprawnienia na ładowarki klasy III;
  • Uprawnienia UDT na wózki jezdniowe podnośnikowe ze zmiennym wysięgnikiem klasy I WJO;
  • Minimum 6 - miesięczne doświadczenie w pracy na stanowisku operatora ładowarki;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00).

Mile widziane

  • Uprawnienia na ładowarki klasy I;
  • Uprawnienia na spycharki kl.I.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Bezpieczeństwo, dbamy o wysokie standardy BHP;
  • Odzież roboczą i indywidualne środki ochrony;
  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia;
  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika finansowany przez pracodawcę;
  • Pakiet opieki medycznej dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Nowe myślenie dla czystego jutra.

Kim jesteśmy.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

  • Praca Rymań
  • Operator Rymań
  • Operator maszyn Rymań
  • Pracownik fizyczny Rymań
  • Pracownik biurowy Rymań
  • Pracownik produkcji Rymań
  • Rymań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055