Operator / specjalista ds. druku etykiet
  • Poznań
operator / specjalista ds. druku etykiet
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 10. 2024

Prężnie rozwijająca się firma z branży nikotynowej poszukuje obecnie zmotywowanej, gotowej do działania osoby z doświadczeniem na stanowisko: operator maszyn / specjalista ds. druku etykiet

Jeżeli poszukujesz obecnie nowych możliwości, zapraszam do aplikowania.

Lokalizacja miejsca pracy: Suchy Las [dojazd we własnym zakresie

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze drukarek przemysłowych lub innych urządzeń produkcyjnych

  • gotowości odbycia szkolenia w Krakowie
  • umiejętności pracy z detalami i dokładności

  • podstawowa znajomość technologii druku i materiałów eksploatacyjnych

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

  • podstawowa znajomość pakietu Office

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w systemie I zmianowym (7-15)
  • szkolenie przygotowujące do pracy w Krakowie

Zadania

  • obsługa drukarki do etykiet oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu drukowania

  • przygotowywanie oraz konfigurację maszyn drukujących zgodnie ze specyfikacją zamówień

  • kontrolę jakości wydrukowanych etykiet, w tym zgodność treści, kolorów i formatów

  • regularne uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych, takich jak tusze i etykiety

  • zgłaszanie i eliminowanie ewentualnych usterek sprzętu

  • bieżące raportowanie wyników pracy oraz współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251