Operator SOC L1
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
PWPW S.A
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • monitorowanie zdarzeń, naruszeń bezpieczeństwa w trybie ciągłym 24/7/365 z użyciem SIEM i innych narzędzi
  • monitorowanie dostępności wybranych usług IT i eskalowanie alarmów
  • klasyfikowanie i kategoryzowanie zdarzeń wskazujących na wystąpienie incydentów
  • reagowanie na zdarzenia opisane i nieopisane w playbooku SOC
  • odblokowywanie kont i resetowanie haseł zgodnie z playbookiem SOC
  • współpraca z operatorami SOC L2

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach, szczególnie związanych z bezpieczeństwem
  • doświadczenie w monitorowaniu, analizie i wstępnej obsłudze zagrożeń w infrastrukturze IT
  • doświadczenie w monitorowaniu aktywności użytkowników i administratorów
  • znajomość narzędzi SOC, w tym SIEM, EDR, NDR, DLP, system ticketowy
  • znajomość protokołów sieciowych rodziny TCP/IP
  • wiedza z zakresu konfiguracji i administracji systemami operacyjnymi (Windows, Linux)
  • umiejętność języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z aplikacji, dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • znajomość wymagań ISO/IEC 27002, ISO 14298, RODO, NIST CSF, CIS Controls.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość odbycia szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych oraz wsparcie w rozwoju zawodowym
  • dostęp do nowoczesnych technologii, narzędzi
  • możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej w Lux-Med i placówkach współpracujących
  • zajęcia sportowe (możliwość skorzystania z karty multisport, sekcje sportowe)

  • Praca Piaseczno
  • Operator Piaseczno
  • Operator koparki Piaseczno
  • Operator maszyn Piaseczno
  • Operator wózków widłowych Piaseczno
  • Operator maszyn budowlanych Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851