Operator serwisu
  • Pietrzykowice (pow. wrocławski, gm. Kąty Wrocławskie)
dolnośląskie, Pietrzykowice (pow. wrocławski, gm. Kąty Wrocławskie), dolnośląskie, Polska
Ingram Micro Services Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Ingram Micro Services jest częścią globalnej firmy INGRAM MICRO, największego na świecie sprzedawcy i dystrybutora produktów elektronicznych, świadczącego usługi dla największych światowych gigantów.

Opis stanowiska:

  • Test sprawności i renowacja małych urządzeń elektronicznych.
  • Prace kosmetyczne i wykończeniowe dokonywane na produkcie.
  • Wprowadzanie urządzeń do procesu napraw i przygotowywanie do procesu wysyłki.
  • Pakowanie, zaopatrzenie linii

Wymagania:

  • Zdolności manualne.
  • Dokładność i skrupulatność.
  • Skuteczność i dyscyplina pracy przy procesach liniowych.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Orientacja na osiągnięcie planów serwisowych i jakościowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Program bezpłatnego i poufnego wsparcia pracowników i ich rodzin z dostępem do pomocy prawnej, psychologicznej, doradztwa finansowego,
  • Świadczenia z ZFŚS,
  • Karty podarunkowe na święta,
  • Dofinansowanie opieki medycznej,
  • Dopłaty do karty sportowej,
  • Dopłaty do wypoczynku,
  • Atrakcyjna oferta ubezpieczenia grupowego,
  • Wyjazdy integracyjne.

  • Praca dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563