Operator Service Desk
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, Mazowieckie, Polska
Omega Enterprise Services Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
Firma Omega Enterprise Services Sp. z o.o. poszukuje dynamicznej i zaangażowanej osoby do naszego zespołu wsparcia Service Desk. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pierwszą linię wsparcia technicznego dla użytkowników, rozwiązując problemy związane z uszkodzeniami zgłaszanymi przez klientów, dbając przy tym o wysoki poziom satysfakcji klientów. Praca w trybie zmianowym 12H (8:00-20:00, 20:00-8:00) praca w weekendy i święta zgodnie u ułożonym grafikiem
Kluczowe obowiązki:
• Przyjmowanie, rejestrowanie i klasyfikowanie zgłoszeń od użytkowników poprzez telefon, e-mail oraz system ticketowy.
• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem, sprzętem komputerowym oraz sieciami.
• Współpraca z innymi działami IT w celu rozwiązywania bardziej skomplikowanych problemów.
• Monitorowanie statusu zgłoszeń i informowanie użytkowników o postępach prac.
• Utrzymywanie dokumentacji technicznej oraz bazy wiedzy.
Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki związane z informatyką lub pokrewne).
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
• Znajomość systemów operacyjnych Windows i/lub macOS.
• Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych.
• Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznego myślenia.
• Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
• Zdolność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenia lub kontrakt B2B.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Możliwości rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
• Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
Benefity:
• karta multisport,
• prywatna opieka medyczna,
• ubezpieczenie grupowe NNW,
• program rekomendacji pracowników
• parking dla pracowników
• brak dress codu

  • Praca Raszyn
  • Operator Raszyn
  • Operator maszyn Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055