Operator sekcji magazynowej i zasobów
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- Przyjęcie i zarządzanie zasobami magazynu,

- Obsługa maszyn transportująco - ładujących

- Zarządzanie produktami procesu i ich magazynowanie,

- Prowadzenie dokumentacji magazynowej,

- Organizacja oraz oznaczenie produktów procesu,

- Wykonywanie czynności konserwujących oraz czyszczenia elementów ciągu zgodnie z instrukcją stanowiskową.

Oczekujemy:

- Umiejętności obsługi maszyn transportująco-ładujących ( wózki widłowe, ładowarki) wraz z uprawnieniami UDT,

- Dobrej organizacja pracy własnej,

- Wykształcenia zawodowego,

- Komunikatywności, spostrzegawczości,

- Samodzielności w rozwiązywaniu prostych problemów technicznych,

- Doświadczenia w pracy w obszarze magazynu,

- Chęci pracy w systemie 4-brygadowym.

Mamy do zaoferowania:

- Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie na terenie Częstochowy,

- Umowa o pracę bezpośrednio u Klienta,

- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkiem zmianowym,

- Liczne szkolenia oraz możliwość awansu,

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Wdrożenie na start do wykonywania powierzonych obowiązków.

  • Praca Częstochowa
  • Operator Częstochowa
  • Specjalista ds. kadr i płac Częstochowa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Częstochowa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Częstochowa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Częstochowa
  • Operator maszyn Częstochowa
  • Operator koparki Częstochowa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Częstochowa
  • Operator wózków widłowych Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941