Operator rozściełacza i operatora elektroniki rozściełacza (boczkowy).
  • Sopot
Sopot, Sopot, Pomorskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca na rozściełaczu przy masach bitumicznych

WYMAGANIA:

uprawnienia odpowiednie, chęć pracy w delegacji, odpowiedzialność

OFERUJEMY:

Zatrudnimy Operatora rozściełacza i operatora elektroniki rozściełacza (boczkowy).

Jesteśmy z Sopotu, działamy w Północnej i Południowej Polsce.

Potrzebujemy osób z doświadczeniem przy masie bitumicznej, z uprawnieniami na sprzęt, chcemy zatrudnić osób zaangażowanych, chętnych pracować w delegacji.

Co za tym idzie:

Umowa o pracę, stabilna praca przez rok, dodatkowo płacone nadgodziny (także 50-ki i 100-ki), darmowe kwatery, płatne diety, legalne zatrudnienie bez agencji.

Stawka godzinowa: od 38 zł brutto/godz. dla operatorów maszyn, dla majstrów i brygadzistów – do ustalenia bezpośrednio z Kierownikiem robót.

Masz pytania? Szukasz pracy? Zapraszamy do rozmów, bardzo prosimy o kontakt TYLKO osób zainteresowanych, a nie zawracanie gitary. Dziękujemy.

Dzwoń, pisz – 502 267 530 – tez WhatsApp lub Viber

  • Praca Sopot
  • Operator Sopot
  • Operator maszyn Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838