Operator rozściełacza - Elektronik/Guzikowy - praca w delegacji
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, śląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Rybnik
Pracodawca
Dodano
29.08.2024
Numer referencyjny
8965_7204

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Operator rozściełacza oraz Elektronik/Guzikowy

Aktualne miejsce pracy: południowa Polska - praca w delegacji.

Wynagrodzenie: płatna stała podstawa plus premie wydajnościowe, BHP, ryczałt za nadgodziny. Podstawa ustalana indywidualnie, zależna od doświadczenia oraz posiadanych uprawnień.

Zadania:

  • Wykonywanie samodzielnie prac wyżej wymienionym sprzętem,
  • Przygotowywanie sprzętu do wykonywania prac w różnych warunkach,
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania,
  • Elektronik/Guzikowy - układanie nawierzchni asfaltowej,
  • Przestrzeganie zasad BHP na budowie.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku operatora rozściełacza,
  • Doświadczenie przy realizacji kontraktów drogowych,
  • Uprawnienia operatora maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych/operatora walca,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Elektronik/guzikowy minimum 1 rok doświadczenia jako elektronik przy masie bitumicznej,
  • Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie oraz transport,
  • Praca od poniedziałku do piątku (10-12 godz.) - weekendy wolne,
  • Płatna stała podstawa wynagrodzenia plus premie wydajnościowe oraz BHP i ryczałt za nadgodziny,
  • Benefity - grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna w całej Polsce, karta sportowa, posiłki regeneracyjne w ciągu dnia, dodatkowy dzień wolny w urodziny, premie za polecenie pracownika, system My-Benefit,
  • Narzędzia i odzież wysokiej klasy,
  • Szkolenia i kursy.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 537 504 404. Nie odbieram? Napisz SMS o treści 'rozściełacz' lub 'guzikowy' - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Rybnik
  • Elektronik Rybnik
  • Technik elektronik Rybnik
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Rybnik
  • Pracownicy uczelni w Polsce Rybnik
  • Doradca podatkowy w Polsce Rybnik
  • Operator Rybnik
  • Operator maszyn Rybnik
  • Operator koparki Rybnik
  • Operator maszyn budowlanych Rybnik
  • Operator wózków widłowych Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544