Operator Robotów Fazujących
  • Gorlice
Gorlice, Gorlice, Lesser Poland Voivodeship, Polska
FAMUR
26. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Fazowanie elementów konstrukcji stalowych do obudów górniczych wg dokumentacji technologicznej Obsługa robotów fazujących typu FANUC, Plazma WYMAGANIA: Umiejętność czytania rysunku technicznego, Obsługa komputera, Uprawnienia do obsługi palnika gazowego i/lub uprawnienia spawacza gazowego Umiejętność pracy w zespole Zaangażowanie w wykonywane obowiązki Mile widzine Uprawnienia hakowego Uprawnienia UDT do obsługi suwnic/żurawi Umiejętność obsługi maszyn CNC OFERUJEMY: Pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Wynagrodzenie stałe cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe) Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną Profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika Spotkania integracyjne Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZEN Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • Praca Gorlice
  • Operator Gorlice
  • Operator maszyn Gorlice
  • Gorlice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836