Operator robotów fazujących
  • Gorlice
Gorlice, Gorlice, Małopolskie, Polska
FAMUR (GRENEVIA SA)
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Fazowanie elementów konstrukcji stalowych do obudów górniczych wg dokumentacji technologicznej
  • Obsługa robotów fazujących typu FANUC, Plazma

WYMAGANIA:
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Obsługa komputera,
  • Uprawnienia do obsługi palnika gazowego i/lub uprawnienia spawacza gazowego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Mile widzine

  • Uprawnienia hakowego
  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnic/żurawi
  • Umiejętność obsługi maszyn CNC

OFERUJEMY:
  • Pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe)
  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną
  • Profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika
  • Spotkania integracyjne
  • Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZEN
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • Praca Gorlice
  • Operator Gorlice
  • Operator maszyn Gorlice
  • Gorlice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584