Operator robota spawalniczego - przemysł spożywczy
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Covebo Work Office
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na robocie spawalniczym, bez programowania
  • Praca przy elementach maszyn dla przemysłu spożywczego
  • Poprawki po robocie spawalniczym
  • Praca na stanowisku samodzielnym

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na robocie spawalniczym około 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie: 560-570€ netto/40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto
  • Możliwość wypracowywania nadgodzin
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Buty, ubrania robocze i maskę spawalniczą
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opieka koordynatora
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

  • Praca opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293