Operator robota spawalniczego
  • Rzezawa
Rzezawa, Rzezawa, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Arcom Sp. z. o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje codzienne zadania:

  • obsługa zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego
  • kompletacja i przygotowanie materiałów
  • przygotowanie i montaż odpowiedniej matrycy
  • sprawdzanie poprawności ustawienia parametrów procesu zgodnie z dokumentacją i wymaganiami jakościowymi
  • sprawdzanie poprawności połączonych / spawanych detali zgodnie z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi
  • wypełnianie dokumentów i kart właściwych dla stanowiska
  • wykonywanie rutynowej konserwacji i czyszczenia urządzenia
  • współpraca z innymi pracownikami w celu efektywnej realizacji zadań
  • przestrzeganie zasad BHP i dbanie o bezpieczeństwo pracy

WYMAGANIA:

Oczekujemy od Ciebie:

  • najomość zasad pracy z robotem spawalniczym
  • umiejętność obsługi narzędzi spawalniczych
  • znajomość podstawowych technik spawania
  • praktyczna znajomość narzędzi pomiarowych
  • umiejętność interpretacji rysunku technicznego
  • dobra organizacja pracy i sumienność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - praca w systemie trzyzmianowym
  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

To oferujemy:

  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania
  • niezbędne szkolenia i wsparcie, szczególnie w pierwszych dniach Twojej pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • pracę w 3-zmianowym systemie od poniedziałku do piątku i wolne weekendy
  • wynagrodzenie brutto od 4800 zł/m-ce

Ofertę kierujemy również do osób, które nie posiadają doświadczenia w pracy na wskazanym stanowisku jednak są zainteresowane możliwościami rozwoju.

  • Praca Rzezawa
  • Operator Rzezawa
  • Operator maszyn Rzezawa
  • Rzezawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567